Imprezy klubowe

Poznaj Jacobe, doświadczonego DJ-a i producenta, który jest tutaj, aby zagwarantować ci pełną życia i intrygującą muzyczną podróż. Dzięki wyczuciu rytmu i zdolnościom do gry na instrumentach, jest gotowy zaprezentować najwyższej klasy umiejętności DJ-skie. Poprzez łączenie różnych odmian muzyki house, tworzy idealną atmosferę na parkiecie. Każdy uczestnik imprezy zgubi się w nurtującym rytmie chwytliwych wokali i elektryzujących beatów.

Jacobe rozgrzewał atmosferę w wielu polskich klubach. Regularnie występował w klubie Terminal w regionie kujawsko-pomorskim a w latach 2014 i 2015 był rezydentem w klubie Pacha Poznań.

Wystąpił na licznych ekskluzywnych wydarzeniach, dzieląc scenę z znanymi DJ-ami i producentami z całego świata. Wspaniale bawił się, występując na głównych festiwalach, takich jak Pacha Comes to Poznań, dwóch edycjach Global Gathering Polska oraz Sensation White Polska. Swoje umiejętności miał okazję zaprezentować również na: Godskitchen Urban Wave, A State Of Trance 450, Tiesto Elements Of Life (Wrocław), Armin Only (Poznań), oraz wielu innych wydarzeniach muzycznych.

Aktualnie Jacobe promuje autorskie produkcje w stylach wokal, funk, afro i tech house. Możesz posłuchać jego setów dj-skich i utworów na jego stronie SoundCloud:   https://soundcloud.com/djjacobe

Serio, nie przegap okazji, by poddać się rytmowi seta Jacobe. Jego muzyka to mieszanka energii i pasji, która porwie cię do tańca i pozostawi niezatarte wrażenia.

Jesteśmy pewni, że nie będziesz zawiedziony, zarezerwuj termin już teraz!

Sprwadź najnowsze single:

Kontakt@djjacob.pl